Home
Pátrání Prokopské údolí Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Prokopském údolí - 2.12.2009.
Na základně pokračování vyšetřování a svědecké výpovědi byla jednotka požádána o průzkum specifických objektů v prokopském údolí. Jednotka propátrala opuštěné lomy, několik starých štol, ruiny strarých budov, propadlé sklepení a systém několika jeskyní.

Celý článek...
 
Den pro zdraví Tisk Email

Opětovně jsme se zúčastnili Dne pro zdraví pořádaný SZŠ a VZŠ 5. května. Po celé škole představilo několik organizací své preventivní či na zdraví zaměřené programy. Namátkou PČR, HZS, MP, ZZS, dodavatelé zdravotnických pomůcek a vybavení a další. Jednotilvé studijní obory této školy (záchranáři, sestry, dietní sestry, porodní asistentky, atd.) zde předvedly své dovednosti a aktivně zapojily příchozí nívštěvníky. Akce byla zaměřena především na žáky základních a středních škol.

Celý článek...
 
Pátrání Divoká Šárka Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Divoké Šárce - 26.11.2009.
Jednotka provedla pátrání po osobě Marek Schäferling (25 let). S využitím dostupné techniky a vybavení byly propátrany všechny sklaní oblasti (vstupní kaňon, Dívčí skok, Žabák, a další), štoly a několik jeskyní. Z databáze bylo taktéž prověřeno několik ruien a starých sklepení. Akce probíhala ve spolupráci se ZBK Praha a dalších psovodů, kteří prohledávalí zbylé plochy, louky, lesy a stráně. Za celý den nasazení pátracích týmů nebyla nalezena jediná indicie o výskytu pohřešované osoby.

Celý článek...
 
IMZ Jeřáb Tisk Email

Záchrana osob z jeřábu, pohyb po příhradové konstrukci, nácvik speciálních technik, očekávané zvláštnosti a mimořádné stavy. IMZ obrazem...

 

Celý článek...
 
Dětský den na ZŠ Tisk Email

V rámci oslav Dětského dne jsme na Základní škole U Boroviček na Bílé Hoře připravili lezeckou aktivitu. Akce byla určena nejen pro děti tamní školy, ale i pro mnoho návštěvníků z okolních škol.
Dětem jsem umožnili být na laně v pozici záchranářů. Slaňovali stejně jako záchranáři, sami ovládali slaňovací brzdu, tedy žádné spouštění. Akce se setkala s velkým ohlasem.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!