Home
Černolické skály Tisk Email

Opět malé přiblížení pravidelných středečních výcviků. Cvičení ve sklaním prostředí zaměřené na záchranu v evakuačním postroji, v nosítkách a v neposlední řadě na kotvení. Vyhledávaná lezecká oblast Černolické skály.

Celý článek...
 
Představujeme Tisk Email
PŘEDSTAVUJEME
Připravujeme pro vás sérii mini článků nazvanou „představujeme“. Budeme se vám snažit přiblížit o kus blíže náplň naší organizace, naše vybavení a v neposlední řadě členskou základnu.

Celý článek...
 
PF 2012 Tisk Email

PF 2012

Přejeme vám abyste i v roce 2012 mířili stále vpřed.

Celý článek...
 
Odstraňování sněhu Tisk Email

V době letošní sněhové kalamity jsme byli poměrně zaneprázdněni odstraňováním napadaného sněhu ze střech. Volající byli v podstatě ze dvou skupin. Buď měli (oprávněný) strach o propadnutí rovné střechy pod tíhou mokrého sněhu nebo sníh hrozil pádem ze šikmých střech na kolemjdoucí osoby a zaparkovaná vozidla. Veškeré práce jsme dělali pomocí lanové techniky s ohledem na místní specifika.

Celý článek...
 
SHaZ 16 Tisk Email

Ve dnech 16. - 18.3.2012 jsme zúčastnili součinnostního cvičení hasičů a záchranářů, které tentokrát hostilo SDH Čimelice. Základna byla ve sportovní hale v Čimelicích. Akce byly zorganizovány v přilehlém okolí města ale i tradičně v Písku.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!