Home
OZO PO Tisk Email

Jednu z mnoha služeb co jako organizace nabízíme jsou činnosti odborně způsobilé osoby v požární ochraně dle §11 zákona č. 133/1985 sb. o požární ochraně ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o služby, projekty, dokumentace či revize. Rozsah činností je definován v zákoně o požární ochraně, respektive ve vyhlášce 246/2001 sb. o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci).

Celý článek...
 
Pátrání po Anně Janatkové Tisk Email

Jednotka byla na žádost Policie ČR nasazena do pátrání po devítilleté Anně Janatkové v Praze Troji. Po dobu několika dnů jednotka vyjížděla na průzkumy podzemních prostor, zbytků sklepů po již neexistujících chatkách, kanalizačních sytémů a v neposlední řadě k velkému množství studní. Nalezené objekty byly plné odpadků, což ztěžovalo průzkum nebo byly částečně zasypané a zřícené.

Celý článek...
 
SOS 2013 Tisk Email

Na souteži SOS 2013 extreme jsme zajišťovali jedno ze soutežních stanovišť - traverz přes rokli.
Soutěžící měli za úkol vyprostit osobu na traverzu v bezvědomí a provést následné vyšetření a ošetření. Hodnotila se jak správná komunikace se ZOS a KOPIS, vlastní bezpečenost, rychlost, ale i šetrnost ke zraněné osobě. V neposlední řadě správný postup vyšetření a monitorování zraněné osoby s přípravou k transportu. Důraz byl kladen na správný metodický postup a polohování.
Dg. trauma z visu.

 

Celý článek...
 
SHaZ 17 Tisk Email

Soustředění hasičů a záchranářů 17 obrazem.

 

Celý článek...
 
Záchrana v Alkazaru Tisk Email

Při cvičení záchraných technik v lezecké oblasti Alkazar jsme byli svědky nehody, u které jsme provedli prvotní zásah.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!