Home
Součinnostní cvičení s HZS hl. m. Prahy Tisk Email

Součinnostní cvičení jednotky H-R a lezeckého družstva HZS hl. m. Prahy stanice číslo 6 (Krč) směna A. Námětem cvičení byla záchrana osob z podzemního díla jak pomocí evakuačního postroje tak nosítek.

Celý článek...
 
Uzel na konci lana Tisk Email
Uzel na konci lana.
Už je to skoro fenomén, který je ale pro stále mnoho lezců nepodstatnou věcí. Z mnoha nehod si ale dovolíme tvrdit opak - tedy je to věcí přímo životně důležitou.

Celý článek...
 
Opětovné nasazení Tisk Email

Ve dnech 10. a 11.11.2010 jednotka opět na žádost Policie ČR pátrala po devítilleté Anně Janatkové v Praze. Tentokráte bylo nasazení jednotky dále severně po proudu řeky - oblast od Bohnic až po Drahaň.

Celý článek...
 
Jitex Tisk Email
Jednotka obléká funkční prádlo tradičního českého výrobce společnosti Jitex. Jedná se především o kolekce spodní vrstvy oblečení. Používáme trička a spodky nebo i celé komplety jako funkční spodní vrstvu pod zásahové oděvy. Dle použití, jak pro zimní, tak naopak pro letní období. V současné době využíváme funkční termoprádlo. Jeho výhodu pociťujeme především v situacích při častém střídání fyzické aktivity s fází klidu a tedy i změnou termoregulace organismu. Děkujeme za podporu.
Celý článek...
 
Pravidelný výcvik Tisk Email

Malé přiblížení pravidelnéhpo výcviku jednotky.

Plotny - záchrana osoby se spinálním traumatem

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 4 z 16
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!