Home Prevence a školení
Prevence a školení
Top-Armyshop.cz Tisk Email

V těchto dnech zahájila firma Safety Agency, s.r.o. a její e-obchod Top-Armyshop.cz spolupráci s jednotkou a s naším webem www.hasici-rescue.cz. To pochopitelně naší jednotce (a potažmo i webu www.hasici-rescue.cz), stejně jako všem jeho dalším aktivním členům přinese nejen jeho podporu a stálou agenturní slevu na jeho e-shopu, ale i další výhodné slevové akce na všelijaké zboží pro nás důležité – lana, taktické vesty, vybavení pro působení v terénu,…


A půjde taktéž jistě i o občasný sponzoring cenami do soutěží (naše preventivně výchovné akce s dětmi si o to přímo říkají…) a poskytování technického zázemí pro veškeré naše akce (asistence při přírodních katastrofách, podpora Policie ČR při hledání osob, vyprošťování lidí z extrémních situací, co nejlepší poskytnutí první pomoci, pomoc při evakuaci,…).

Nyní rozšiřujeme naše vybavení o taktické osobní lékárničky a převzali jsme i některé produkty za účelem testování.

Top-Armyshop.cz

Společnost Safety Agency, s.r.o poskytuje četné bezpečnostní služby již od roku 2010 po celé České republice a to se specializací na ochranu osob a majetku (a v roce 2011 navíc přidala i provozování e-obchodu Top-Armyshop.cz, u nějž pochopitelně nechybí ani kamenná prodejna v Semilech). I když se jedná primárně o firmu českou, zasílá i na Slovensko skrze web top-armyshop.sk.

Portfolio prodávaných produktů zde je velmi široké a jsou zde jak armádní originály (Armáda ČR, Slovenska, Bundeswehr, USA Army, Rusko, Švýcarsko, ...), tak i věci od moderních prestižních značek (namátkou: 101 INC®, 7.62 Design®, Adidas®, Adventure Menu®, ALP®, Alta® Industries, BLACKHAWK!®, Blizzard®, Böker®, Clawgear®, COP®, D3O®, UZI®, Victorinox®, VooDoo Tactical®, Wisport®, Zippo®, …).

Společnost dodává své zboží (výstroj, výzbroj, oblečení, taktické náležitosti, ...) i do mnoha ozbrojených útvarů po celé ČR a samozřejmě i bezpečnostních agentur, přičemž jde hlavně o: taktické vesty, kompasy, (nejen vojenské) nože, kraťasy, maskovací oblečení obecně, spací pytle, karimatky, mačety, nářadí, svítilny, rukavice, opasky, obuv, batohy, dalekohledy, hodinky a samozřejmě ještě nespočet dalšího.

Mezi www.hasici-rescue.cz a www.top-armyshop.cz aktuálně probíhá čilá spolupráce a podpora.

 
Výškové práce Tisk Email

Jeden z typů námi nabízených služeb jsou práce ve výškách. Zaměřujeme se především na speciální činnosti, kde zúročíme nabyté zkušenosti. Byli jsme pozváni k provedení obnovení nátěru na Metronomu na bývalém Stalinově pomníku v Praze na Letné.

 

Celý článek...
 
SOS 2016 Tisk Email

Na metodickém cvičení zdravotních družstev SOS 2016 jsme zrealizovali jedno ze soutěžních stanovišť. Jednalo se o dopravní nehodu osobního vozidla uvízlého ve vodě. Zasahující tým měl přístup ke zraněné osobě jen po lanech. Cílem bylo provedení triage posádky vozidla a zraněnou osobu s nejvyšší prioritou vyprostit na most.

 

Celý článek...
 
Search Patrol - Lost Tisk Email

Soutěž kynologických záchranných týmů. Na této akci jsme zajišťovali dvě stanoviště. Traverz přes vodní tok (díky Jiří Feix) a slanění po stěně a následné vyhledávání pohřešovaných osob.

Celý článek...
 
OZO PO Tisk Email

Jednu z mnoha služeb co jako organizace nabízíme jsou činnosti odborně způsobilé osoby v požární ochraně dle §11 zákona č. 133/1985 sb. o požární ochraně ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o služby, projekty, dokumentace či revize. Rozsah činností je definován v zákoně o požární ochraně, respektive ve vyhlášce 246/2001 sb. o stanovení podmínek požární bezpečnosti a výkonu státního požárního dozoru (vyhláška o požární prevenci).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>

Strana 1 z 5

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!