Home Zásahy
Zásahy
Pátrání Prokopské údolí Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Prokopském údolí - 2.12.2009.
Na základně pokračování vyšetřování a svědecké výpovědi byla jednotka požádána o průzkum specifických objektů v prokopském údolí. Jednotka propátrala opuštěné lomy, několik starých štol, ruiny strarých budov, propadlé sklepení a systém několika jeskyní.

Celý článek...
 
Pátrání Divoká Šárka Tisk Email

Pátrání po pohřešované osobě v Praze Divoké Šárce - 26.11.2009.
Jednotka provedla pátrání po osobě Marek Schäferling (25 let). S využitím dostupné techniky a vybavení byly propátrany všechny sklaní oblasti (vstupní kaňon, Dívčí skok, Žabák, a další), štoly a několik jeskyní. Z databáze bylo taktéž prověřeno několik ruien a starých sklepení. Akce probíhala ve spolupráci se ZBK Praha a dalších psovodů, kteří prohledávalí zbylé plochy, louky, lesy a stráně. Za celý den nasazení pátracích týmů nebyla nalezena jediná indicie o výskytu pohřešované osoby.

Celý článek...
 
Záchrana na Alcazaru Tisk Email

Že stokrát opakovaný postup nemusí být rutinou se jednotka přesvědčila jen pár chvil po ukončení výcvikového soustředění v prostorách lomu Alcazar.

Celý článek...
 
Praktická nasazení jednotky 2001-2007 Tisk Email

 Seznam zásahů v minulách letech. Vzhledem k neaktuálnosti jsou přeneseny do databáze nového webu jen některé články.

Celý článek...
 
Sníh a led v Českých Velenicích Tisk Email
Při stále stoupajících teplotách nad bod mrazu a současném množství sněhu, hrozí nové nebezpečí. Postupně odtávající převislý sníh ze střech ohrožuje svým pádem kolemjdoucí osoby. Leckde se jedná až o 1 m sněhu.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 3 z 4

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!