Home Zásahy Opětovné nasazení
Opětovné nasazení Tisk Email

Ve dnech 10. a 11.11.2010 jednotka opět na žádost Policie ČR pátrala po devítilleté Anně Janatkové v Praze. Tentokráte bylo nasazení jednotky dále severně po proudu řeky - oblast od Bohnic až po Drahaň.

 

První den probíhalo pátrání na skalách v Podhoří. Zde byl terén komplikovaný střídajícími se skalními hřbety a roklinami s velmi hustým porostem. Byla nalezene stará opuštěná studna u ruiny budovy. Po dohodě s PČR byla ve spolupráci s HZS opět jedna studna vyčerpána a průzkumem vyloučen výskyt pohřešované osoby.
Následující den jsme se přesunuli do přírodního parku Drahaň - Troja. Zde jsem prohledali několik skalních útvarů a puklin. Poté jsme byli povolání do bývalého výzkumného ústavu na průzkum několika podzemních prostor, jímek a šachet. Po vyloučení možného výskytu pohřešované osoby jsme se přesunuli na lokalitu Zámky. Pátrání se soustředilo kolem významného skalního vrcholu a ve dvou přilehlých lomech.

nasazení jednotky: 1+6
pohotovost: 1+2
datum: 10. - 11.11.2010
lokalita: Praha - Troja, Bohnice, Drahaň
nasazené složky: PČR, MP Praha, H-R, HZS Praha a další

Média:
iDnes

Foto: (c) HASIČI - RESCUE

 
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!