Home Zásahy Sníh a led v Českých Velenicích
Sníh a led v Českých Velenicích Tisk Email
Při stále stoupajících teplotách nad bod mrazu a současném množství sněhu, hrozí nové nebezpečí. Postupně odtávající převislý sníh ze střech ohrožuje svým pádem kolemjdoucí osoby. Leckde se jedná až o 1 m sněhu. Místní HZS mají stále mnoho práce s polomy, které vznikají těžkým sněhem a v neposlední řadě i s dopravními nehodami.
Na základě těchto skutečností starosta města České Velenice povolal naši jednotku na pomoc při odstraňování velkého množství nebezpečného sněhu ze střech obecních budov.

Dne 5.1.2006 přijela do oblasti nejprve povolaná jednotka H.I.D. Po dohodě jsme na pomoc dorazili v pátek 6.1.2006 v ranních hodinách. Po celý den jsme odklízeli sníh z několika nejen městských budov, včetně plochou rozsáhlého domova důchodců. Za použití lanové techniky jsme odstranili veškerý sníh a také velké množství visícího ledu.
Děkujeme za spolupráci H.I.D. a Městskému úřadu České Velenice.

1+7 HASIČI – RESCUE
1+1 H.I.D
Městská Policie České Velenice
MěÚ České Velenice

Datum: 06.01.2006
Lokalita: České Velenice

 

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!