Home Cvičení Sambar Steel 2009
Sambar Steel 2009 Tisk Email

I tento rok jsme se zúčastnili soutěže v technickém lezení. Soutěž Sambar Steel je zaměřená na překonání lanové dráhy dvoulanovou technikou a následně výstup po laně na 33 m. V sobotu proběhl závod jednotlivců a v neděli závod týmů. Ten byl zaměřen na transport nosítek v tříčlenných týmech.

Závody se konali v nové hale, kde by mělo v budoucnu vzniknout lezecké centrum. Po celou dobu akce probíhali open závody na 33 m a 80 m, výstava fotografi s lezeckou tématikou a prodejní výstava stanů.
Naše jednotka se umístila následovně:
závod jednotlivců: 1., 6., 7., 8., 10., 19. a 29. (z 35)
závod týmů: 4. a 7. (z 10)

V open závodech na 33 m padl opět český rekord. V závodě na 80 m byl na prvním místě náš člen David Winkler.

odkazy:
Sambar Steel
Sambar - sponzor jednotky HASIČI - RESCUE

 
24.10.2014
Nové fotografie a aktuality na našem fcb.

Náhodný obrázek

(c)2009 Hasici-Rescue ; Powered by Joomla!